Beni Tanıyın..

Ecz. BESİM DUTLULU BİYOGRAFİSİ

1979 doğumluyum, ilkokulu Akhisar’da Misak-ı Milli ilkokulunda okudum. Çocukluk yıllarım Akhisar’da şimdiki öğretmenevi, eski Tekel binası karşısında bulunan evimizde, ve onun çevresinde ki sokaklarda geçti. Ortaokul ve Liseyi İzmir’de yatılı okulda okuduktan sonra Ege üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum. 2005 yılında Akhisar’da eczanemi açtım, aynı yıl eşim Özge Dutlulu ile evlendim. Kendisi de Hürriyet mahallesinde ki eczanesinde mesleğini icra etmektedir. Ege ve Simge isimli ikiz çocuklarım var. On sene Manisa Eczacı Odası Akhisar İlçe Temsilci Yardımcılığı görevinde bulundum.


Arkasından İlçe Temsilcisi oldum, geçtiğimiz hafta partimizden aday adayı olduğumdan dolayı görevimden istifa ettim. Akhisar’da ki bir çok sivil toplum kuruluşu ve derneğe üyeyim, bazılarının yönetiminde görev aldım. Mesleki kooperatifler olan Edak, Çekop ve Farmakoop üyesiyim.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak girdiğim Belediye Başkanlığı görevini yüzde 55,40 (61 bin) oy alarak kazandım.